Programma Komende week

Programma Komende week

Datum Tijd Thuis Uit Info
24 okt 15:00 SK Rapid Leest K. Kalmthout SK
30 okt 19:30 KFC Antonia 1 A SK Rapid Leest
7 nov 14:30 SK Rapid Leest KFC Ranst 1 A
14 nov 14:30 FC Oppuurs SK Rapid Leest
21 nov 14:30 SK Rapid Leest KVV OG Vorselaar
28 nov 14:30 Vosselaar VV SK Rapid Leest
23 okt 14:30 BACWALDE GEW. U21 A SK Rapid Leest GEW. U21
30 okt 15:00 SK Rapid Leest GEW. U21 SV Grasheide GEW. U21
6 nov 15:00 K.VV Duffel GEW. U21 SK Rapid Leest GEW. U21
13 nov 10:00 FCS Mariekerke-Branst GEW. U21 B SK Rapid Leest GEW. U21
20 nov 14:30 SK Rapid Leest GEW. U21 CANTINCRODE GEW. U21
27 nov 14:00 KFC.Muizen GEW. U21 SK Rapid Leest GEW. U21
23 okt 15:00 SK Rapid Leest GEW. U17 K.F.C. Putte GEW. U17
30 okt 13:00 K. Rumst SK GEW. U17 SK Rapid Leest GEW. U17
6 nov 14:30 SK Rapid Leest GEW. U17 Zenn. Hombeek GEW. U17
13 nov 11:00 FC Oxford Hemiksem GEW. U17 SK Rapid Leest GEW. U17
20 nov 14:30 SK Rapid Leest GEW. U17 Kalfort Puursica GEW. U17
23 okt 11:30 SV Aartselaar GEW. U15 B SK Rapid Leest GEW. U15 A
30 okt 12:00 SK Rapid Leest GEW. U15 A FC Oppuurs GEW. U15 B
6 nov 15:00 FC Blaasveld GEW. U15 SK Rapid Leest GEW. U15 A
13 nov 12:00 SK Rapid Leest GEW. U15 A KFC Volh. Wintam GEW. U15
20 nov 11:00 Kalfort Puursica GEW. U15 SK Rapid Leest GEW. U15 A
27 nov 9:30 Heffen SK GEW. U15 SK Rapid Leest GEW. U15 A
23 okt 12:00 SK Rapid Leest GEW. U15 B K.S.K. Wavria GEW. U15 B
30 okt 13:00 K.F.C. Putte GEW. U15 A SK Rapid Leest GEW. U15 B
6 nov 12:00 SK Rapid Leest GEW. U15 B K.Groen Rood Katelijne GEW. U15
13 nov 13:00 KV Hooikt GEW. U15 B SK Rapid Leest GEW. U15 B
20 nov 12:00 SK Rapid Leest GEW. U15 B K.RC Mechelen GEW. U15 B
27 nov 12:00 SK Rapid Leest GEW. U15 B K.F.C. Walem GEW. U15
23 okt 9:15 SV Grasheide GEW. U13 SK Rapid Leest GEW. U13
6 nov 15:00 K.S.K. Wavria GEW. U13 B SK Rapid Leest GEW. U13
13 nov 9:30 SK Rapid Leest GEW. U13 K. BO Beerzel FC GEW. U13
20 nov 10:00 Sporting Club Duffel GEW. U13 B SK Rapid Leest GEW. U13
27 nov 11:30 Heffen SK GEW. U13 SK Rapid Leest GEW. U13
27 okt 17:45 S.C. O.L.V.E. GEW. U11 A SK Rapid Leest GEW. U11
23 okt 9:30 KVV OG Vorselaar GEW. U11 B SK Rapid Leest GEW. U11
30 okt 9:30 SK Rapid Leest GEW. U11 KFC De Kempen TL GEW. U11 B
6 nov 9:30 K.SC Mechelen GEW. U11 A SK Rapid Leest GEW. U11
20 nov 11:30 Zenn. Hombeek GEW. U11 A SK Rapid Leest GEW. U11
27 nov 12:15 Vremde GEW. U11 A SK Rapid Leest GEW. U11
23 okt 9:30 SK Rapid Leest GEW. U10 FC Oxford Hemiksem GEW. U10
30 okt 11:00 Nielse SV GEW. U10 SK Rapid Leest GEW. U10
6 nov 9:30 SK Rapid Leest GEW. U10 FC Oppuurs GEW. U10
13 nov 9:30 S.K. BERKENRODE GEW. U10 SK Rapid Leest GEW. U10
20 nov 9:30 SK Rapid Leest GEW. U10 K. Schelle Sp. GEW. U10 C
27 nov 9:30 SK Rapid Leest GEW. U10 Sp. Tisselt GEW. U10 B
30 okt 11:00 SK Rapid Leest GEW. U9 KFC Lint GEW. U9 A
23 okt 12:00 SK Rapid Leest GEW. U9 KV Bonheiden GEW. U9 B
6 nov 12:00 SK Rapid Leest GEW. U9 F.C. Ik Dien GEW. U9 B
13 nov 11:30 Willebroekse SV GEW. U9 SK Rapid Leest GEW. U9
20 nov 12:00 SK Rapid Leest GEW. U9 K. Schelle Sp. GEW. U9 C
27 nov 12:00 SK Rapid Leest GEW. U9 Rupel-Boom GEW. U9 C
23 okt 9:30 SK Rapid Leest GEW. U8 A F.C. V.D.P. GEW. U8 M
30 okt 13:00 Sporting Club Duffel GEW. U8 SK Rapid Leest GEW. U8 A
6 nov 9:30 SK Rapid Leest GEW. U8 A Kalfort Puursica GEW. U8 A
13 nov 11:30 K.F.C. Walem GEW. U8 SK Rapid Leest GEW. U8 A
20 nov 9:30 SK Rapid Leest GEW. U8 A RB Elzestraat GEW. U8 A
27 nov 12:00 K.RC Mechelen GEW. U8 C SK Rapid Leest GEW. U8 A
23 okt 9:30 SK Rapid Leest GEW. U8 B FC Oppuurs GEW. U8 B
30 okt 13:00 K. Schelle Sp. GEW. U8 C SK Rapid Leest GEW. U8 B
6 nov 9:30 SK Rapid Leest GEW. U8 B KFC Volh. Wintam GEW. U8
13 nov 9:30 FC Oxford Hemiksem GEW. U8 SK Rapid Leest GEW. U8 B
20 nov 9:30 SK Rapid Leest GEW. U8 B K.S.K. Sint-Amands GEW. U8
27 nov 9:30 SK Rapid Leest GEW. U8 B Kalfort Puursica GEW. U8 B
23 okt 10:00 Zenn. Hombeek GEW. U7 B SK Rapid Leest GEW. U7
30 okt 12:00 SK Rapid Leest GEW. U7 K.SC Mechelen GEW. U7 A
6 nov 10:30 Sp. Tisselt GEW. U7 B SK Rapid Leest GEW. U7
13 nov 12:00 SK Rapid Leest GEW. U7 K.RC Mechelen GEW. U7
20 nov 9:30 KFC.Muizen GEW. U7 B SK Rapid Leest GEW. U7
27 nov 9:30 VC Rijmenam GEW. U7 SK Rapid Leest GEW. U7
23 okt 10:00 Sporting Club Duffel GEW. U6 SK Rapid Leest GEW. U6
30 okt 9:30 SK Rapid Leest GEW. U6 K.SC Mechelen GEW. U6 B
6 nov 12:15 K.S.K. Wavria GEW. U6 SK Rapid Leest GEW. U6
13 nov 9:30 SK Rapid Leest GEW. U6 K. Schelle Sp. GEW. U6 A
20 nov 9:30 K. Rumst SK GEW. U6 SK Rapid Leest GEW. U6
27 nov 11:00 KFC.Muizen GEW. U6 SK Rapid Leest GEW. U6
23 okt 15:00 SK Rapid Leest PROV. RESERVEN KFC Brasschaat PROV. RESERVEN A
29 okt 20:00 K. Wuustwezel FC PROV. RESERVEN A SK Rapid Leest PROV. RESERVEN
6 nov 14:30 SK Rapid Leest PROV. RESERVEN K Ternesse VV PROV. RESERVEN
13 nov 13:15 K. Sint Job FC PROV. RESERVEN A SK Rapid Leest PROV. RESERVEN
20 nov 14:30 RVC Hoboken PROV. RESERVEN SK Rapid Leest PROV. RESERVEN
27 nov 14:30 SK Rapid Leest PROV. RESERVEN TOR Deurne Pirates PROV. RESERVEN
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!